Hakkımızda

DEM UDK > Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dem Uygunluk Değerlendirme Anonim Şirketi TS EN ISO/IEC 17020 asansör periyodik kontrol son muayene, ilk muayene ve periyodik muayeneler konusunda ve TS EN ISO /IEC 17065 asansör ürün belgelendirme alanında Uluslararası yeterlilik ve yetkinlik sahibidir.

DEM UYGUNLUK DEĞERLENDİRME ailesi olarak:

  • Topluma Katkı Sağlamak amacıyla yaptığımızı işi en kaliteli ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek her bir çalışmamızda kendimizi topluma sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık oluşturmak için mücadele ederiz.
  • Sürekli Gelişim amacıyla Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız.
  • İşbirliği ve ortak çalışmayı birbirinde ayrılmaz bir bütün olarak görüp, kendi alanında uzman,genç,dinamik teknik personeller ve sürekli büyüyen bir takım olarak paydaşlarımıza en hızlı, güvenilir ve tarafsız hizmeti götürmeyi hedefleriz.
  • Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefleriz.

 

Daha iyi bir çalışma dünyası için herkesin sürdürülebilir ekonomik büyümeye katkıda bulunması gerektiğine inanıyoruz. Hizmet kalitemizi artırmak, çalışanlarımıza ve inovasyona yatırım yapmak için sürekli çalışıyoruz. Amacımızı gerçekleştirmek ve olumlu yönde bir değişim yaratmak için, müşterilerimizden paydaşlarımıza kadar, tüm ortaklarımızla birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Faaliyetlerimizde tarafsız, bağımsız, güvenilir şekilde profesyonel hizmetler sunmayı, akreditasyonlarımızda profesyonel kadro ile hizmet vermeyi, iş güvenliği ekipmanlarını kullanmadan hiçbir faaliyeti gerçekleştirmeyeceğimizi misyonumuz olarak benimsedik, benimseye her daim devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Kaliteli, güvenilir iş bilinciyle faaliyetlerinde ulusal ve uluslararası saygın akredite kuruluşları arasında olmayı vizyon olarak benimsedik.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?